Publiceringsdatum: 2026-04-26
Skulle du vilja jobba inom administration, ekonomi, juridik? SAMARA söker just nu efter en redovisningsassistent och du kan vara den de letar efter. Sök nu om du är intresserad av att arbeta deltid hos SAMARA under tills vidare. De letar just nu efter nya medarbetare.
För detta jobb är Göteborg den angivna tjänsteorten. SAMARA söker för närvarande efter ambitiösa individer som vill utvecklas i rollen som redovisningsassistent. Kolla in deras ledig tjänst och se om du har vad som krävs för att bli en del av deras team. Sök jobbet som redovisningsassistent hos SAMARA och ta chansen att ta din karriär till nästa nivå. Ansök senast tisdag den tjugosjätte maj 2026.
En Redovisningsassistent med erfarenheter av:
-Löpande bokföring
-Lönehantering
-Fakturering
-Arbetsgivareklaration
-Momsdeklaration
-Rådgivning & rapporter
-Bokslut och årsredovisning
Öppen för alla Vi fokuserar på din kompetens, inte dina övriga förutsättningar. Vi är öppna för att anpassa rollen eller arbetsplatsen efter dina behov.
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | SAMARA |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Redovisningsassistent |
| Yrkesområde | Administration, ekonomi, juridik |
SAMARA söker en person till denna tjänst som redovisningsassistent med placerings i Göteborg. Om det låter intressant att arbeta som redovisningsassistent hos SAMARA skickar du in din ansökan senast 2026-05-26.
Källa: Arbetsförmedlingen
Resultat i Sverige AB söker en person till tjänsten som redovisningskonsult i Göteborg.
2026-03-27
Mer infoUnderbara Barn & Förskolor i Stockholm AB söker en person till tjänsten som redovisningsekonom i Stockholm.
2026-04-10
Mer infoVindex AB söker en person till tjänsten som redovisningsekonom i Örebro.
2026-04-16
Mer info