Är du vår nästa redovisningsekonom?

Publiceringsdatum: 2026-09-09

Har du övervägt att arbeta inom administration, ekonomi, juridik-branschen? Oak Consultant Group AB är på jakt efter en skicklig redovisningsekonom och du kan vara rätt person för jobbet. Om du redan bor i närheten av Örebro, är det här din chans att söka ett spännande jobb

Oak Consultant Group AB har just nu ett ledigt jobb som redovisningsekonom. Sista ansökningsdagen till jobbet som redovisningsekonom hos Oak Consultant Group AB är onsdag den trettionde september 2026.


Jobbannons

För kunders räkning söker vi nu REDOVISNINGSEKONOMER!

Gillar du siffror, ordning & reda och är en teamspelare? Vi har nu flera olika kunder som har behov av dig i så fall, både temporärt men också för permanent behov.

Vill du höra mer? Ring Helena Fiedler på 070 591 90 33 eller Vincent Asplund på 070 301 99 80.

Om jobbet

Antal tjänster1
FöretagsnamnOak Consultant Group AB
LönFast månads- vecko- eller timlön
Organisationsnummer5569364283
Typ av anställningBehovsanställning
YrkeRedovisningsekonom
YrkesområdeAdministration, ekonomi, juridik

Ansökan

Oak Consultant Group AB söker en person till denna tjänst som redovisningsekonom med placerings i Örebro. Om det låter intressant att arbeta som redovisningsekonom hos Oak Consultant Group AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-30.

Källa: Arbetsförmedlingen

Till webb­ansökan »